grafa_slider-min

Solutions
for Life

Solutions
for Life

Solutions
for Life

Fundacja Life Nature działa na rzecz wszystkich osób, ceniących równowagę psychofizyczną, zdrowy i zgodny z naturą tryb życia.

Powstała jako odpowiedź na rosnące potrzeby społeczne w zakresie prowadzenia zdrowego stylu życia, zbilansowanej diety, adekwatnej do możliwości, aktywności fizycznej.

Nasze idee realizujemy poprzez szeroko pojętą promocję i ochronę zdrowia, w tym: upowszechnianie wiedzy specjalistycznej, działania edukacyjne, dostęp do naturalnych źródeł suplementacji diety, prowadzenie projektów, służących zwiększeniu aktywności fizycznej, tak istotnej w rozwoju i codziennym funkcjonowaniu człowieka.

Ponadto, celem Fundacji, w dalszej perspektywie, jest również inicjowanie i wspieranie innowacyjnych rozwiązań w różnorodnych dziedzinach życia społecznego.

Szczególnie dotyczy to obszarów związanych z badaniami i rozwojem.  W cel ten wpisuje się również wspieranie wzajemnej współpracy pomiędzy sektorem badawczo– rozwojowym a przemysłem, a także pomoc w rozwoju międzynarodowej współpracy na płaszczyźnie biznesowej i naukowej.

Nasi Darczyńcy

Fundacja Life Nature jest organizacją non-profit. Wszystkie nasza działania i projekty realizujemy dzięki zaangażowaniu osób, które dzielą się swoją pasją. Nieocenionym wsparciem są nasi sponsorzy, którzy rozumieją  potrzebę tworzenia przestrzeni przyjaznej zdrowemu stylowi życia.

Pomóż nam rozwijać naszą Fundację.
Jeżeli podoba Ci się idea, jaka nam przyświeca, przekaż darowiznę na realizację naszych celów statutowych. W ten sposób wspólnie z nami budujesz społeczność ludzi aktywnych, pełnych sił, świadomych potrzeb życia zgodnego z naturą.

Wspomóż nasze działania wpłacając dowolną kwotę na konto naszej organizacji.
Santander Bank Polska S.A. 76 1090 2705 0000 0001 4761 6963

Serdecznie dziękujemy za Państwa hojność i zaangażowanie. Razem możemy więcej.

donate

Life Nature promuje zdrowy i zgodny z naturą tryb życia.
Pomagamy być jak najdłużej sprawnym, aktywnym, w pełni sił. Naszą misją jest wspierać Twoją witalność, ułatwiając dostęp do wiedzy i unikalnych produktów prozdrowotnych najwyższej jakości.

Dołącz do nas

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi projektami, jako uczestnik, wolontariusz lub sponsor, czy też masz projekt, w którego realizację możemy się włączyć, napisz do nas.

Naszą misją jest wspierać Państwa witalność i radość z życia! Ułatwiamy dostęp do rzetelnej wiedzy, wysokiej klasy, unikalnych produktów prozdrowotnych, a także dzielimy się doświadczeniami praktyków, pracujących nad poprawą jakości naszego życia.